Trampolíny Praha

Titulní stranaKontaktyŠtrůdl přihláškaŠtrůdl 2016

Štrůdl přihláška

Seznam kurzů

Štrůdl 2016

10-16hod

Věk

3-99

Popis

Závod proběhne v sobotu 10.12.2016 od 10 do 16 hodin v Tyršově domě.

Na tento oddílový závod se skokani oblékají do vtipných kostýmů, maminky napékají štrůdl a cukroví a celkově panuje přátelská atmosféra. Není to o výkonech, ale o srandě a pohodě, a proto budeme rádi, když se přihlásí co nejvíc lidí.

Příspěvky

50 Kč

Trenéři

nezadáni

Kapacita skupiny

neomezeně

Přihlásit se

Jméno:
Příjmení:
Rodné číslo:
bez lomítka
Telefonní číslo:
E-mail:
Kurz:Štrůdl 2016
Poznámky:

Odesláním formuláře tlačítkem "Přihlásit se" souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro potřeby České obce Sokolské.

Přihlášení skokani:

JménoZaplatil(a)
Evelína Kosourovánezaplatil(a)
Jakub Vodičkanezaplatil(a)
Nelly Halbichovánezaplatil(a)
lilly Halbichovánezaplatil(a)
Nella Šperlovánezaplatil(a)
Lukáš Kubíknezaplatil(a)
Olivie Kosourovánezaplatil(a)
Oliver Červinkanezaplatil(a)

Zbývající počet míst: 92

Přihlášení náhradníci:

Adéla Žirovnická
Nela Žirovnická
Anton Voinov
Daria Voinova
Rebeka Soukupova
Ondřej Soukup
Eva Boušková
Jakub Zeman
Anna Zemanova
Magdaléna Tylová
Barbora Tylová
David Mazur
Adriana Matoušová
anna trmalova
Ella Kulifajová
Kryštof Kulifaj
svetlana michalkova
Dominika Kubelková
Vít Hajdovský-Potapovič
Vojtěch Hajdovský-Potapovič
Lea Holečkova
Zorka Loskotová
Kateřina Mahovská
Kamila Skalniková
Matyáš Vágner
Viktorie Vágnerová
Marie Gálová
Aneta Vítová
Matyáš Vít
Isabel - Belinka Šilarová
Jakub Jasa
Kryštof Machálek
Afa Brožíková
Nela Řeháková
Tereza Tučková
Filip Vaněk
Berta Krejčí
léonard boivin
boivin svatopluk
Alžběta Koucká
Matylda Koucká
Tadeáš Šubert
Daniel Heteš
Eliška Verešová
Nela Černá
Ignác Jung
Romana Skalská
Horác Mráček
Denisa Divoka
Adela Divoka
Apolenka Švábíková
Tea Františka Cleetonová
Anežka Kučerová
Stanislava Stefania Žigerová
Ella Moravcová
Magdaléna Strakosova
Julie Macáková
Barbora Slaninová
Nella Stará
Barbora Kocandová
Alena Kolářová
Karolína Fialová
Natálie Fialová
Richard Kahle
Kateřina Jordánova
Agáta Pávková
Andrej Otava
Lucie Ptáčková
Adéla Šimáčková
Konstantin Samoylov
David Pilpach
Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák