Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityInformace k nadcházející sezóně

Informace k nadcházející sezóně

Milí skokani, vážení rodiče, 

Společně s letním skákáním se nám množí dotazy ohledně kompenzací za neuskutečněné kurzy, jak je to s náhradami, zda se budou příspěvky převádět dále a zda se bude něco doplácet atd.... Věřte nám, že plánování hospodaření našeho oddílu pro nás není v tomto roce vůbec jednoduché. Nicméně podařilo se nám dospět k následujícímu řešení. 

Všichni skokani, kteří navštěvovali naše kurzy a měli uhrazený členský příspěvek loni na podzimní kurzy, mohou převést část kurzovneho z loňska na tento rok a ve svých kurzech pokračovat, tak jak byli zvyklí. Současně bychom chtěli požádat o doplatek příspěvku na tento rok o poměrné části, za lekce, které se loni uskutečnili + 20% úhrada provozu oddílu (sokolská známka, pronájem prostor pro uskladnění trampolín a údržba trampolín). 

Pokud v kurzech nechcete pokračovat, částka vám bude za použití stejného vzorce vrácena. Tabulky s úpravou doplatku členského příspěvku za 2021 najdete na našich stránkách - http://www.trampolinypraha.cz/zakladni-informace/, bude se to opět odvíjet od vašeho základního příspěvku dle počtu lekcí za týden.

Přihlašování do stávajících kurzů (=kurzů, které jste navštěvovali v sezóně 2020/2021) bude probíhat od 1.8.2021 - do kurzu budete zapsáni po vyplnění přihlašovacího formuláře a uhrazení členského příspěvku/poníženého členského příspěvku. Při změně kurzu či pro nové skokany bude přihlašování do kurzů otevřeno od 15.8.2021 stejným způsobem. 

Doufáme, že nadále se už obejdeme bez uzavírek a omezování provozu a provoz v podzimních kurzech zvládneme při dodržování přísnějších hygienických opatření udržet. 

Nyní vám přejeme krásné prázdniny. 

Tým trampolín TJ Sokol Kampa

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák