Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityInformace k novému pololetí

Informace k novému pololetí

Vážení rodiče a skokani,

bohužel aktuální situace stále našemu sportu a společnému setkávání v tělocvičně nepřeje. Proto jsme se rozhodli neotevřít přihlašování na nové pololetí jaro/léto 2021. Nabízíme Vám možnost zůstat přihlášení tak, jak jste byli na podzim a pak pokračovat ve skákání v dalším pololetí, jakmile to bude možné, bez nutnosti platit další příspěvek. Převod kurzovného na nadcházející pololetí nabízíme všem skokanům z lekcí veřejnosti, závodním složkám s výjimkou tréninkových skupin trenérů Berdy, Boba, A teamu Hanky a Jany. Skupiny výše zmíněných trenérů budou o ponížení kurzovného informováni individuálně, stejně tak jako skokani soukromých lekcí.

Pokud již pokračovat nechcete, dejte nám, prosím, vědět a domluvíme se na jiné kompenzaci.

Rádi bychom vás též upozornili, že poslední trénink závodních skupin v tělocvičně proběhl (z důvodu zpřísnění vládních nařízení dne 16. 12. 2020), poslední lekce venkovních aktivit před prázdninami pak připadá na pátek 18. 12. 2020.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a podporu v uplynulém roce a do nového roku 2021 přejeme Vám i Vašim blízkým hodně štěstí a zdraví. 
Zároveň se těšíme, že se brzy opět uvidíme. 
 

Tým Trampolíny Praha

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák