Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityInformace o rozvolnění vládních opatření

Informace o rozvolnění vládních opatření

Vážení rodiče, milí skokani,

 

rádi bychom Vám oznámili, že od 7.6.2021 dochází k obnovení tréninků všech závodních složek, dle jejich běžného rozvrhu - včetně hodin gymnastiky. Obnoveny budou také všechny dopolední kurzy a lekce pro dospěléNadále prosíme naše skokany o dodržování hygienických pravidel. Ve všech prostorách Tyršova domu je možné se pohybovat pouze se zakrytím nosu a úst. V uzavřených prostorách tělocvičny i šaten jsou všichni povinni mít nasazen respirátor. To platí i pro sportovce, pokud právě nesportují. Prostory šaten je opět možné využívat. Společné lekce gymnastické a atletické průpravy pro závodní skupiny budou probíhat za příznivého počasí venku. Prosím vezměte si s sebou pro tyto účely vhodný oděv. 

Potvrzení o absolvování testu/podstoupeném očkování/prodělaném onemocnění SARS CoV-2 v minulých 180 dnech nemusíte na tréninku předkládat. Přihlášením a příchodem na lekci strvzujete, že výše zmíněné podmínky pro účast na sportovních akcích splňujete.

Z důvodu konání sokolských akcí Vám bohužel musíme oznámit, že lekce 4.6., 24.6 a 25.6. jsou zrušeny.

Pro děti z řad veřenosti bude dodatečně přidán trénink venkovních aktivit ve čtvrtek 3.6. a 10.6. vždy od 16:00 hod. Přihlásit se do lekce je možné opět přes náš webový rozvrh.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na shledanou na našich pravidelných lekcích!
 
 
Tým Trampolíny Praha 
Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák