Trampolíny Praha

Titulní stranaKariéra

Kariéra

Náš sportovní oddíl skoků na trampolíně hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

„trenér kurzů skoků na trampolíně pro děti 3-6 let“

Pracovní náplň:

Požadavky:

Nabízíme:

Pracovní doba: 15-20 hodin týdně v odpoledních hodinách dle sportovního rozvrhu

Místo práce: Praha 1, Tyršův dům

Kontakt: Mgr. Pavlína Saudková, tel. +420725140665, pavlina.saudkova@gmail.com www.trampolinypraha.cz

Náš sportovní oddíl skoků na trampolíně dále hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

„trenér závodníků a veřejnosti ve skocích na trampolíně“

Požadavky:

  • zkušenosti s trénováním
  • gymnastická průprava nutná, znalost nebo zkušenost se skoky na trampolíně výhodou
  • sportovní vzdělání výhodou, ale ne podmínkou
  • pozice je vhodná pro studenty a absolventy FTVS
  • příjemné a empatické vystupování
  • časová flexibilita
  • pečlivost, zodpovědnost, ochota učit se nové věci, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci – provedeme Vás trénováním skoků na trampolíně, pod naším vedením si doplníte potřebné dovednosti, kurzy a školení
  • zajímavou a nevšední práci ve sportovním prostředí
  • možnost učit se od reprezentačních trenérů skoků na trampolíně
  • odměnu dle odtrénovaných hodin a zkušeností uchazeče
  • přátelský kolektiv (i když to píše každá firma, u nás je to pravda :-) )

Místo práce: Praha 1, Tyršův důŵ
Kontakt: Mgr. Pavlína Saudková, tel. +420725140665, pavlina.saudkova@gmail.com

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák