Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityLetní skákání 2021

Letní skákání 2021

Tréninky jarního pololetí nám sice na konci června opět skončí, ale s trampolínami se v létě loučit nemusíte! Připravili jsme pro vás hodiny letního skákání. Lekce neprobíhají formou klasického kurzu, jak jste zvyklí přes rok, tj. skupinka skokanů trénující pod vedením stálého trenéra, ale formou openclass. Vždy vám tak bude k dispozici tým trenérů, kteří vám rádi poradí a pod jejichž vedením se budete nadále zlepšovat.

Tréninky probíhají v termínech od 20.7. do 12.8. vždy v úterý a ve čtvrtek od 18:00 do 20:00 hodin

Hodiny letního skákání jsou pro všechny naše skokany, bez omezení věku. Vstup do lekcí je bez úhrady - v rámci členství v některém z našich pravidelných kurzů tréninkové sezóny 2021. Do lekcí je nutné provést předchozí rezervaci přes náš webový rozvrh - http://www.trampolinypraha.cz/treninkovy-rozvrh/ - vždy na právě probíhající týden, s minimálně 24 hodinovým předstihem. Vyplněním přihláškového formuláře do hodiny "Letní skákání" (oranžově zbarvené lekce v rozvrhu) si rezervujete své místo na tréninku. Do poznámky pak uveďte datum Vaší rezervace. Přihlašování je spuštěno vždy na právě probíhající týden. Poslední den v týdnu se skončené rezervace ze systému odstraní a bude možné přihlašovat skokany na nadcházející týden. Do každé lekce se tedy přihlašujete jednotlivě!

Přihlášením skokana do lekce čestně prohlašujete, že skokan v týdnu konání lekce byl podroben PCR testování, antigennímu testování ne staršímu 72 hodin na průkaz antigenu SARS-CoV-2 či byl již očkován a od ukončeného očkování proběhlo více než 14 dní. Potvrzení o provedeném testu/očkování již není třeba dále předkládat fyzicky před zahájením lekce.

 

Těšíme se na vás !!! 

Tým Trampolíny Praha

 

Trenéři

20.7. Dan, Šárka, David

22.7. Dan, Šárka, David

27.7. Mája, Anet, Dan

29.7. Bára, Anet, Dan

3.8. Dan, Bára, Anet

5.8. Dan, Bára,  Anet

10.8. Bára, Dan, Verča

12.8. Bára, Dan, Mája

 

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák