Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityNová pravidla oddílu Trampolíny Praha

Nová pravidla oddílu Trampolíny Praha

Vážení rodiče, milí skokani,
 
 
s ohledem na vyvíjející se epidemiologickou situaci bychom Vás chtěli velmi poprosit o součinnost v následujících bodech: 
 
- Ve všech prostorách Tyršova domu je možné se pohybovat pouze se zakrytím nosu a úst. 
 
- S platností od dnešního dne se ruší společná rozcvička. Skokani budou individuálně rozcvičeni svými trenéry. 
 
- Trénink na trampolíně bude končit o 10 minut dříve. Prosíme skokany, aby se ihned po skončení tréninku odebrali do šatny a bezodkladně po převlečení opustili budovu. Odchod skokanů z tělocvičny bude probíhat bočním vstupem "za stolečkem". Prosíme rodiče, které vyzvedávají děti po tréninku, aby na děti čekali u bočního vchodu, kde jim budou děti předány trenéry. Nová skupina skokanů bude vpuštěna do šaten až po odchodu předchozí skupinky.
 
- V uzavřených prostorách tělocvičny i šaten jsou všichni povinni mít nasazenou roušku. To platí i pro sportovce, pokud právě nesportují. Prosíme o důsledné nošení roušky zejména v prostoru šaten a desinfekci rukou na místech k tomu určených. 
 
- Společné lekce gymnastické a atletické průpravy pro závodní skupiny budou probíhat za příznivého počasí venku. Prosím vezměte si s sebou pro tyto účely vhodný oděv. 
 
- Pokud se necítíte dobře, prosím nechoďte v žádném případě na trénink. Pokud u vás bylo zjištěno onemocnění Covid 19 nebo vám byla nařízena karanténa, prosíme nezapomeňte nás o této skutečnosti informovat. 
 
Prosíme skokany důrazně o dodržování výše uvedených pravidel pro omezení kontaktu mezi skupinami skokanů. 
 
Všem děkujeme za pochopení a součinnost. 
 
 
Tým Trampolíny Praha
Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák