Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityNové informace o uvolnění vládních nařízení v oblasti amatérského sportu

Nové informace o uvolnění vládních nařízení v oblasti amatérského sportu

Vážení rodiče, milí skokani,

rádi bychom vám oznámili, že od 3.12.2020 dochází k uvolnění vládních opatření v oblasti amatérského sportu. V naší tělocvičně tedy od tohoto dne může sportovat nejvýše 10 osob (včetně trenérů či doprovodu skokanů). Z tohoto důvodu bohužel není možné otevřít již nyní všechny naše lekce. Od čtvrtečního dne se tak budou moci navrátit k tréninku vybrané závodní skupiny - trenéři těchto skupin budou své skokany informovat o časech tréninku. Dále je pak možné otevřít dopolední pondělní a středeční lekce - v jejich běžných časech.

Dovolujeme si infomovat všechny naše skokany, kteří se budou moci opět zapojit do tréninku, že je bezpodmínečně nutné dodržovat nastavená hygienická opatření. Jedná se o dodržení počtu 10 osob v tělocvičně - zde prosíme zejména doporovod dopoledních lekcí, aby zvážil nutnost své přítomnosti na lekci. Cvičící i necvičící sportovci, trenéři i doporovod skokanů musí mít zakryté dýchací cesty po celou dobu tréninku (tedy i při pohybové aktivitě) ústenkou. Dále je pak povinen každý skokan vydesinfikovat si své ruce před vstupem do tělocvičny.

Nadále budou probíhat naše venkovní dětské lekce - v časech 15:00-16:00 hod. - vždy od pondělí do pátku. Jsme si vědomi, že venkovní lekce jsou jen doplňkem a v žádném případě nemohou nahradit hodiny v tělocvičně. Proto se nezapočítají do kompenzací ani náhrad za neproběhlé trampolínové tréninky. Kompenzace zrušených hodin a způsob jejich čerpání bude uveřejněn ihned po umožnění návratu k našemu běžnému rozvrhu.

Děkujeme mnohokrát za pochopení a spolupráci.

Tým Trampolíny Praha

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák