Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityNové venkovní lekce pro děti

Nové venkovní lekce pro děti

Vážení rodiče, milí skokani,

i když aktuální epidemiologická situace návratu do tělocvičny stále nepřeje, rádi bychom navázali na oblíbené hodiny venkovních aktivit. Dle současných vládních nařízení budou naše venkovní hodiny probíhat s drobnými změnami - lekce budou nyní v délce 60 minut, v maximální kapacitě 20 dětí.

Hodiny jsou určeny všem našim skokanům z pravidelných kurzů a nezapočítávají se do kompenzací za neuskutečněné tréninky na trampolínách.

Venkovní lekce odstartují ve čtvrtek 6. 5. 2021 a budou pravidelně probíhat v úterý a ve čtvrtek v časech od 16:00 do 17:00

Tréninky budou opět probíhat v areálu parku Kampa, sraz s trenérem pak proběhne na parkovišti v areálu Tyršova domu - u bočního vstupu do tělecvičny T1 pod schody. Uporzorňujeme skokany, že z důvodu vládních nařízení není možné využívat prostor v budově Tyršova domu - jak šaten, tak WC. Po dobu cvičení nemusí mít sportující osoby na sobě roušku. Dodržujme ale, prosím, zvýšená hygienická pravidla, zejména pravidelnou hygienu rukou. 

Rezervace, prosím, provádějte přes náš webový rozvrh: http://www.trampolinypraha.cz/treninkovy-rozvrh/ vždy na právě probíhající týden, s minimálně 24 hodinovým předstihem. Vyplněním přihláškového formuláře do hodiny "Venkovní lekce" si rezervujete své místo na tréninku. Do poznámky pak uveďte datum Vaší rezervace. Přihlašování je spuštěno vždy na právě probíhající týden. Poslední den v týdnu se skončené rezervace ze systému odstraní a bude možné přihlašovat děti na nadcházející týden. Do každé lekce se tedy přihlašujete JEDNITLIVĚ. 

V případě nepříznivého počasí budou zájemci o venkovní lekci informováni o jejím zrušení. Prosím, zohledněte aktuální předpověď počasí při přípravě oděvu na trénink - doporučujeme nepromokavé sportovní pevné boty, funkční sportovní úbor, případně více vrstev teplejšího oblečení.

Přihlášením dítěte do lekce rodiče čestně prohlašují, že dítě v týdnu konání lekce bylo podrobeno antigennímu testování na průkaz antigenu SARS-CoV-2. Potvrzení o provedeném testu již není třeba dále předkládat fyzicky před zahájením lekce.

Budeme se na Vás těšit!

 

Tým Trampolíny Praha

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák