Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityNové venkovní lekce

Nové venkovní lekce

Vážení rodiče, milí skokani,

rádi bychom navázali na oblíbené hodiny venkovních aktivit. Chystané lekce jsou určeny všem členům oddílu a budou zaměřené na rozvoj všeobecné zdatnosti a kompenzaci tréninků na trampolíně. Délka venkovního tréninku je 60 minut, maximální kapacita 20 skokanů.

Hodiny jsou určeny všem našim skokanům z pravidelných kurzů a nezapočítávají se do kompenzací za neuskutečněné tréninky na trampolínách.

Venkovní lekce odstartují ve čtvrtek 16. 3. 2023 a budou pravidelně probíhat v čase od 16:45 do 17:45 hod

Tréninky se budou konat v areálu parku Kampa, sraz s trenérem pak proběhne na parkovišti v areálu Tyršova domu - u bočního vstupu do tělecvičny T1 pod schody. Skokani mohou využívat prostor v budově Tyršova domu - jak šaten, tak WC. 

Rezervace, prosím, provádějte přes náš webový rozvrh: http://www.trampolinypraha.cz/treninkovy-rozvrh/ vždy na právě probíhající týden, s minimálně 24 hodinovým předstihem. Vyplněním přihláškového formuláře do hodiny "Venkovní lekce" si rezervujete své místo na tréninku. Do poznámky pak uveďte datum Vaší rezervace. Přihlašování je spuštěno vždy na právě probíhající týden. Poslední den v týdnu se skončené rezervace ze systému odstraní a bude možné přihlašovat děti na nadcházející týden. Do každé lekce se tedy přihlašujete JEDNITLIVĚ. 

V případě nepříznivého počasí budou zájemci o venkovní lekci informováni o jejím zrušení. Prosím, zohledněte aktuální předpověď počasí při přípravě oděvu na trénink - doporučujeme nepromokavé sportovní pevné boty, funkční sportovní úbor, případně více vrstev teplejšího oblečení.

Budeme se na Vás těšit!

 

Tým Trampolíny Praha

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák