Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityNové venkovní lekce pro děti

Nové venkovní lekce pro děti

Vážení rodiče, milí skokani,

 

současná situace nám bohužel nadále neumožňuje konání pravidelných trampolínových tréninků. Aby se však dětem po pohybu a jejich oblíbených lektorech stýskalo o něco méně, připravili jsme si pro vás venkovní pohybové lekce. 

Hodiny zaměřené na zlepšení všeobecné tělesné zdatnosti budou plné pohybových her a soutěží, zopakujeme si společně též základy atletiky!

Venkovní lekce jsou určeny pro všechny naše skokany pravidelných kurzů ve věku od 3 do 15 let. Lekce se budou konat každý pracovní den - tedy od pondělí do pátku vždy od 15:00 hod. do 16:00 hod. První lekce připadá již na úterý 24. 11. 2020. Kapacita jednoho tréninkového dne je 15 skokanů - děti budou rozděleny do samostatných tréninkových skupin po 5 dětech. Na jednoho trenéra tak bude připadat 5 dětí. Z důvodu vládních nařízení nelze počet dětí ve skupině navyšovat. 

Do lekce budou vpuštěny pouze přihlášené děti. Přihlašování bude možné od pondělí 23. 11. přes náš tréninkový rozvrh - http://www.trampolinypraha.cz/treninkovy-rozvrh/. Lekce jsou v rozvrhu označeny názvem: venkovní lekce a zbarveny oranžovou barvou. Po rozkliknutí políčka v rozvrhu, prosím, vyplňte přihlašovací formulář, tím je vaše rezervace dokončena. Do poznámky uveďte datum rezervace. Pokud je v přihlášených skokanech uvedeno 15 osob, je obsazeno.

Přihlašování je spuštěno vždy na právě probíhající týden. Poslední den v týdnu se skončené rezervace ze systému odstraní a bude možné přihlašovat děti na nadcházející týden. Do každé lekce se tedy přihlašujete JEDNOTLIVĚ.

V případě nepříznivého počasí budou zájemci o venkovní lekci informováni o jejím zrušení. Prosím, zohledněte aktuální předpověď počasí při přípravě oděvu na trénink - doporučujeme nepromokavé sportovní pevné boty, funkční sportovní úbor, případně více vrstev teplejšího oblečení.

Lekce jsou pro děti navštěvující naše pravidelné lekce zdarma.

Začátek hodiny bude přesně v 15:00 hod. na parkovišti v areálu Tyršova domu - u bočního vstupu do tělecvičny T1 pod schody. Uporzorňujeme skokany, že z důvodu vládních nařízení není možné využívat prostor v budově Tyršova domu - jak šaten, tak WC. Po dobu cvičení nemusí mít děti na sobě roušku. Dodržujme ale, prosím, zvýšená hygienická pravidla, zejména pravidelnou hygienu rukou. Děkujeme za pochopení!

 

Budeme se na vás těšit!!!

Tým Trampolíny Praha

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák