Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityNové venkovní lekce pro rodiny

Nové venkovní lekce pro rodiny

Vážení rodiče, milí skokani,

 

doufáme, že jste prožili krásné vánoční svátky a načerpali nové síly do roku, který je před námi!

I když aktuální epidemiologická situace návratu do tělocvičny stále nepřeje, rádi bychom navázali na oblíbené hodiny venkovních aktivit. Dle současných vládních nařízení budou naše venkovní hodiny probíhat s drobnými změnami - lekce budou nyní v délce 30 minut a vymezeny pouze pro členy jedné domácnosti (tak, jak dovoluje při shromažďování PES 5 - rezervací čestně prohlašujete, že splňujete podmínky stanovené výše zmíněným protiepidemickým systémem). Minimální počet členů skupinky je stanoven na 2 osoby, každá skupinka bude vedena vlastním trenérem. Zasportovat si mohou i sourozeneci či rodiče, kteří naše kurzy pravidelně nenavštěvují. 

Venkovní lekce odstartují 4. 1. 2021 a budou v běhu vždy od pondělí do pátku v časech od 14:00 do 16:00 - dle předchozí domluvy. 

Lekce budou opět probíhat v areálu parku Kampa, sraz s trenérem pak proběhne na parkovišti v areálu Tyršova domu - u bočního vstupu do tělecvičny T1 pod schody. Uporzorňujeme skokany, že z důvodu vládních nařízení není možné využívat prostor v budově Tyršova domu - jak šaten, tak WC. Po dobu cvičení nemusí mít sportující osoby na sobě roušku. Dodržujme ale, prosím, zvýšená hygienická pravidla, zejména pravidelnou hygienu rukou. 

Rezervace, prosím, provádějte na e-mailu: provoz@trampolinypraha.cz s minimálně 24 hodinovým předstihem. 

V případě nepříznivého počasí budou zájemci o venkovní lekci informováni o jejím zrušení. Prosím, zohledněte aktuální předpověď počasí při přípravě oděvu na trénink - doporučujeme nepromokavé sportovní pevné boty, funkční sportovní úbor, případně více vrstev teplejšího oblečení.

Budeme se na Vás těšit!

 

Tým Trampolíny Praha

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák