Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityOtevíráme nové kroužky dramatické výchovy

Otevíráme nové kroužky dramatické výchovy

Vážení rodiče, milí skokani,

rádi bychom Vám oznámili, že nově pro děti ve věku 6-14 let otevíráme kurzy dramatické výchovy. Hlavní náplň kurzů představují cvičení a improvizace zaměřené na podporu fantazie a vzájemné spolupráce skrze vlastní prožitek. Formou hry dochází k přirozenému rozvoji uměleckých vloh a vyjadřovacích schopností.

Lektorka mladších dětí - Sára je studentkou alternativního a loutkového herectví na DAMU. Záměrem lektorky Sáry je vytvořit ve svých hodinách prostor, ve kterém se děti potkávají, učí se na sebe reagovat a být k sobě vzájemně citlivé. Svět, ve kterém mohou rozvíjet představivost a kreativitu hrou. Kde mohou nastoupit do kosmické lodi, brodit se písečnou pouští, vařit dort z věcí, co najdou v penálu, nebo stavět pirátské lodě. Skrze četbu se děti budou společně seznamovat s dětskou literaturou. Dojde i na krátké improvizované "scénky" a vytváření vlastních loutek, obrázků a příběhů.
 
Kurz pro děti 6-8 let
Lektorka: Sára Vosobová
Den konání: úterý 16:00-17:00
Místo: Tyršův dům, učebna č. 3
 

Lekce pro starší děti vede lektorka a absolventka činohry DAMU - Zuzana Novotná. Zuzka se od devíti let věnuje divadlu, zpěvu a jevištnímu pohybu.V osmnácti letech absolvovala dabingový kurz a od té doby i aktivně dabuje.

Kurz pro děti 9-11 let
Lektorka: Zuzana Novotná
Den konání: středa 15:00-16:30
Místo: Tyršův dům, učebna č. 3
 
Kurz pro děti 12-14 let
Lektorka: Zuzana Novotná
Den konání: středa 16:30-18:00
Místo: Tyršův dům, učebna č. 3

Více informací a přihlášky do oddílu naleznete ZDE

FB: Dramaťáček TJ Sokol Kampa

Tel.: 734107407

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák