Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityPřihlašování na nové pololetí - JARO 2020

Přihlašování na nové pololetí - JARO 2020

 

S přicházejícím koncem podzimního pololetí Vám přinášíme základní informace k přihlašování na příští pololetí.

 

Přihlašování 

- pro stávající skokany od 6. - 19. 1. 2020 

- pro nové zájemce a při změně lekce od 20. - 31. 1. 2020

 

A jak se přihlásit?

Stávající skokani se do 19. 1. mohou přihlásit do kurzu, do kterého již chodí bez nutnosti se znovu zapisovat. Pokud chcete v kurzu pokračovat, stačí poslat na náš účet příspěvek a my Vás automaticky zařadíme tam, kam jste chodili v předešlém pololetí. V druhé půlce ledna budeme aktualizovat volná místa, a skokany, kteří neuhradili příspěvek a nechtějí tak ve skákání pokračovat, vyřadíme a jejich místa uvolníme pro nově příchozí. Pokud v první vlně přihlašování nestihnete, můžete se zkusit přihlásit ve vlně druhé na uvolněná místa, budete však muset znovu vyplnit přihlašovací formulář. 

 

Upravili jsme pro Vás grafickou formu rozvrhu. V úvodním náhledu vidíte počet míst v kurzu a aktuální zaplněnost. Pokud jsou v kurzu ještě volná místa, je kurz i výrazněji barevně označen. Aktuálně se až do 19. 1. může zdát, že v našem rozvrhu již téměř nejsou žádná volná místa. Je to právě proto, že místa rezervujeme stávajícím skokanům. 

 

Dovolujeme si ještě připomenout, že Vaše místo v kurzu je potvrzeno AŽ PO PŘIPSÁNÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET.

 

V případě jakýkoliv dotazů, se nám neváhejte ozvat. Rádi Vám se vším pomůžeme.

 

S pozdravem, Tým Trampolíny Praha

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák