Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityPříměstský tábor Hopík 2021 - Přihlašování

Příměstský tábor Hopík 2021 - Přihlašování

 

Vážení rodiče a milí skokani,

srdečně Vás zveme na již 8. ročník našeho příměstského tábora HOPÍK. Letos proběhne pouze jeden turnus tábora, a to ve dnech 12.-16. 7. 2021. Děti se mohou těšit na netradiční sportovní vyžití, kamarádskou atmosféru a na odpolední vycházky po památkách Prahy 1 s překvapením. Hlavní náplní bude pohyb, sportovní hry a především - skákání na sportovní trampolíně pod vedením našich zkušených a kvalifikovaných trenérů. Dětem bude k dispozici všech osm závodních trampolín. Celý týden se pak ponese v duchu celotáborové hry.

termín:      12.-16. 7. 2021
kapacita:   50 dětí
věk dětí:   5-15 let

počet trénérů: 8 plus 1

Přihlašování nových zájemců je již UZAVŘENO!

Na příměstském táboře se o Vaše děti postarají:

Juliána Brodská - bývalá úspěšná reprezentantka, trenér 1. třídy, specialistka na hry a pohybové aktivity.

Zuzana Hodanová – organizačně nadaná trenérka, která má dlouholeté pedagogické zkušenosti. Pod jejím dohledem prožijí děti mnoho zábavy a originálních her.

Hanka Zwingerová - velmi milá, přátelská trenérka, která je v současnosti jednou z našich nejúspěšnějších trenérek závodních družstev.

Markéta Křivánková - od malička nadšená gymnastka, milá trenérka, která se stará o gymnastickou průpravu našich závodníků hravou formou.

Verča Seidlová - jedna z našich nejoblíbenějších trenérek, kterou děti doslova milují. Verča je velmi zkušenou trenérkou, v našem oddíle trénuje zejména nejmenší věkové kategorie.

David Pilpach - ačkoliv se řadí mezi naše mladší trenéry, má již bohaté zkušenosti s trénováním všech věkových kategorií. David oplývá vlídným, trpělivým a velmi přátelským přístupem ke všem skokanům.

Klára Milerová - naše nová trenérská posila. Klára je však velmi zkušenou trenérkou, v našem oddíle trénuje všechny věkové kategorie.

Denisa Nechvílová - bývalá členka týmu cheerleaders, absolventka FTVS oboru sportovní management a 3. lékařské fakulty UK.

 

Program: 

8:00 - 8:30          Příchod

8:30 - 9:00          Uvítací kolečko, představení denního programu  

9:00 - 11:30        Dopolední program - sportovní aktivity, hry, denně trampolíny

11:30 - 13:00      Oběd a siesta

13:00 - 15:00      Celotáborová hra

15:00 - 16:30      Trampolína, ostatní sporty

16:30                    Odchod

 

Strava:

Bude zajištěna po celý průběh tábora.

 

Cena: 

3 500 Kč za osobu na týden, Vaše místo je potvrzeno zasláním částky na účet. Cena zahrnuje kompletní stravu v průběhu tábora. Z důvodu aktuální epidemiologické situace prosíme o úhradu kurzovného od 15.6.2021,  tedy po konečném potvrzení, že se za současného stavu bude moci hromadná akce konat.

 

V případě jakýkoliv dotazů se prosím ozvěte na níže uvedené kontakty.

e-mail: provoz@trampolinypraha.cz
tel.: Denisa 734 107 407

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák