Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityPříměstský tábor Hopík 2022 - Přihlašování ukončeno

Příměstský tábor Hopík 2022 - Přihlašování ukončeno

Vážení rodiče a milí skokani,

srdečně Vás zveme na již 9. ročník našeho příměstského tábora HOPÍK. Letos proběhne pouze jeden turnus tábora, a to ve dnech 18. - 22. 7. 2022. Děti se mohou těšit na netradiční sportovní vyžití, kamarádskou atmosféru a na odpolední vycházky po památkách Prahy 1 s překvapením. Hlavní náplní bude pohyb, sportovní hry a především - skákání na sportovní trampolíně pod vedením našich zkušených a kvalifikovaných trenérů. Dětem bude k dispozici všech osm závodních trampolín. Celý týden se pak ponese v duchu celotáborové hry.

termín:      18. - 22. 7. 2022
kapacita:   40 dětí
věk dětí:   5-15 let

počet trénérů: 7 

Na příměstském táboře se o Vaše děti postarají:

Hanka Zwingerová - velmi milá, přátelská trenérka, která je v současnosti jednou z našich nejúspěšnějších trenérek závodních družstev.

Šárka Korbelová – organizačně nadaná trenérka, která má dlouholeté závodní zkušenosti. Pod jejím dohledem prožijí děti mnoho zábavy a originálních her.

Markéta Křivánková od malička nadšená gymnastka, milá trenérka, která se stará o gymnastickou průpravu našich závodníků hravou formou.

Aneta Darjaninová – velmi oblíbená trenérka dětských lekcí, kterou zejména naši nejmenší skokánci doslova milují. S Anet se děti pobaví nejen při sportovních, ale i výtvarných aktivitách.

Klára Milerová – naše nová trenérská posila. Klárka je však již velmi zkušená trenérka. V současné době členka závodního družstva a reprezentantka oddílu na domácích i mezinárodních soutěžích.

Barbora Ryšavá - milá, přátelská a šikovná trenérka, která je taktéž bývalou členkou závodního družstva. V našem oddíle se stará o nejmladší skokany.

           Konstantin Samoylov  - ačkoliv se řadí mezi naše mladší trenéry, má již bohaté zkušenosti s trénováním všech věkových kategorií. Kosťa oplývá vlídným, trpělivým a velmi přátelským přístupem ke všem skokanům.

Program: 

8:00 - 8:30          Příchod

8:30 - 9:00          Uvítací kolečko, představení denního programu  

9:00 - 11:30        Dopolední program - sportovní aktivity, hry, denně trampolíny

11:30 - 13:00      Oběd a siesta

13:00 - 15:00      Celotáborová hra

15:00 - 16:30      Trampolína, ostatní sporty

16:30                    Odchod

 

Strava:

Bude zajištěna po celý průběh tábora.

 

Cena: 

3 500 Kč za osobu na týden, Vaše místo je potvrzeno zasláním částky na účet. Cena zahrnuje kompletní stravu v průběhu tábora. 

 

V případě jakýkoliv dotazů se prosím ozvěte na níže uvedené kontakty.

e-mail: provoz@trampolinypraha.cz
 

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák