Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityPříměstský tábor Hopík 2022 - Přihlašování

Příměstský tábor Hopík 2022 - Přihlašování

Vážení rodiče a milí skokani,

srdečně Vás zveme na již 9. ročník našeho příměstského tábora HOPÍK. Letos proběhne pouze jeden turnus tábora, a to ve dnech 18. - 22. 7. 2022. Děti se mohou těšit na netradiční sportovní vyžití, kamarádskou atmosféru a na odpolední vycházky po památkách Prahy 1 s překvapením. Hlavní náplní bude pohyb, sportovní hry a především - skákání na sportovní trampolíně pod vedením našich zkušených a kvalifikovaných trenérů. Dětem bude k dispozici všech osm závodních trampolín. Celý týden se pak ponese v duchu celotáborové hry.

termín:      18. - 22. 7. 2022
kapacita:   50 dětí
věk dětí:   5-15 let

počet trénérů: 8 plus 1

Přihlašování nových zájemců ZDE

Na příměstském táboře se o Vaše děti postarají:

Juliána Brodská - bývalá úspěšná reprezentantka, trenér 1. třídy, specialistka na hry a pohybové aktivity.

Markéta Křivánková - od malička nadšená gymnastka, milá trenérka, která se stará o gymnastickou průpravu našich závodníků hravou formou.

Verča Seidlová - jedna z našich nejoblíbenějších trenérek, kterou děti doslova milují. Verča je velmi zkušenou trenérkou, v našem oddíle trénuje zejména nejmenší věkové kategorie.

Kosťa Samoylov - ačkoliv se řadí mezi naše mladší trenéry, má již bohaté zkušenosti s trénováním všech věkových kategorií. Kosťa oplývá vlídným, trpělivým a velmi přátelským přístupem ke všem skokanům.

Gabča Hodanová - naše nová trenérská posila. Gabča je však velmi zkušenou trenérkou, v našem oddíle trénuje všechny věkové kategorie.

Aneta Darjaninová - bývalá členka našich závodních složek. Nyní již zkušená a empatická trenérka všech dětských kategorií, která zařazuje do svých lekcí spoustu her a zábavných prvků, které činí z jejích hodin jedny z nejoblíbenějších. 

Denisa Nechvílová - bývalá členka týmu cheerleaders, absolventka FTVS oboru sportovní management a 3. lékařské fakulty UK.

 

Program: 

8:00 - 8:30          Příchod

8:30 - 9:00          Uvítací kolečko, představení denního programu  

9:00 - 11:30        Dopolední program - sportovní aktivity, hry, denně trampolíny

11:30 - 13:00      Oběd a siesta

13:00 - 15:00      Celotáborová hra

15:00 - 16:30      Trampolína, ostatní sporty

16:30                    Odchod

 

Strava:

Bude zajištěna po celý průběh tábora.

 

Cena: 

3 500 Kč za osobu na týden, Vaše místo je potvrzeno zasláním částky na účet. Cena zahrnuje kompletní stravu v průběhu tábora. 

 

V případě jakýkoliv dotazů se prosím ozvěte na níže uvedené kontakty.

e-mail: provoz@trampolinypraha.cz
tel.: Denisa 734 107 407

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák