Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualitySpuštěno přihlašování na nové pololetí - podzim 2018

Spuštěno přihlašování na nové pololetí - podzim 2018

Vážení rodiče, milí skokani, 
 
Stejně jako každý rok dnešním dnem bylo spuštěno přihlašování na další pololetí. Až do15.8. mají při přihlašování přednost stávající skokani, kteří se mohou přihlásit do kurzu, do kterého již chodí. Není třeba se nikde znovu zapisovat. Pokud chcete v kurzu pokračovat, stačí poslat na náš účet příspěvek a my vás automaticky zařadíme tam, kam jste chodili v předešlém pololetí. V druhé půlce srpna budeme aktualizovat volná místa, a skokany, kteří neuhradili příspěvek a nechtějí tak ve skákání pokračovat, vyřadíme a jejich místa uvolníme pro nově příchozí. Pokud v první vlně přihlašování nestihnete, můžete se zkusit přihlásit ve druhé na uvolněná místa, budete však muset znovu vyplnit přihlašovací formulář. 
 
Upravili jsme pro vás grafickou formu rozvrhu. V úvodním náhledu vidíte nově počet míst v kurzu a aktuální zaplněnost. Pokud jsou v kurzu ještě volná místa, je kurz i výrazněji barevně označen. Aktuálně se až do 15.8. může zdát, že v našem rozvrhu jiz téměř nejsou žádná volná místa. Je to právě proto, že místa rezervujeme stávajícím skokanům. 
 
V souvislosti s přijetím opatření GDPR, je nutné, abychom od všech skokanů /jejich zákonných zástupců měli potvrzený souhlas se zpracováním osobních údajů.  Stávající skokani dostali email s odkazem, na kterém mohou GDPR souhlas potvrdit. V ostatních případech je souhlas se zpracováním osobních údajů součástí přihlášky do kurzu. 
 
Od 1. 8. již na našich stránkách nebudou zveřejněna jména skokanů zapsaných do kurzu ani informace o přijatých platbách. Potvrzení o zápisu do kurzu vám po obdržení platby dojde na Váš registrovaný email.
 
Další změnou, bohužel méně příjemnou, je zvýšení členských příspěvků, způsobené nárůstem nákladů na nájem, údržbu vybavení a poplatků ČOS. Nový ceník naleznete již nyní na našich stránkách společně s číslem účtu, na který můžete příspěvek zaslat. Rodinné slevy zůstaly zachovány.
 
V případě jakýkoliv dotazů, se nám neváhejte ozvat. Rádi Vám se vším pomůžeme.
 
S pozdravem, Tým Trampolíny Praha
Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák