Trampolíny Praha

Titulní stranaTréninkyTréninkový rozvrhVenkovní lekce - děti čtvrtek

Tréninkový rozvrh

Seznam kurzů

Venkovní lekce - děti čtvrtek

Čtvrtek 16:00 - 17:00

Věk

3 - 15

Popis

VŠECHNY VENKOVNÍ LEKCE ZAČÍNAJÍ OD ČTVRTKA 6. 5. 2021

Lekce venkovních pohybových aktivit pod vedením našich trenérů probíhají v době, kdy není možné konání tréninků trampolín. Lekce jsou určeny pro všechny skokany našich pravidelných dětských kurzů. Tréninky jsou zaměřeny na zlepšení všeobecné tělesné zdatnosti. Děti si pod vedením našich lektorů zahrají mnoho pohybových her, zopakujeme si společně též základy atletiky.

Vyplněním následujícího formuláře si zarezervujete místo na tréninku. Do poznámky uveďte datum rezervace. Pokud je v přihlášených skokanech uvedeno 20 osob, je obsazeno.

Přihlašování je spuštěno vždy na právě probíhající týden. Poslední den v týdnu se skončené rezervace ze systému odstraní a bude možné přihlašovat děti na nadcházející týden. Do každé lekce se tedy přihlašujete JEDNOTLIVĚ.

V případě nepříznivého počasí budou zájemci o venkovní lekci informováni o jejím zrušení. Prosím, zohledněte aktuální předpověď počasí při přípravě oděvu na trénink - doporučujeme nepromokavé sportovní pevné boty, funkční sportovní úbor, případně více vrstev teplejšího oblečení.

Začátek hodiny bude přesně v 16:00 hod. na parkovišti v areálu Tyršova domu - u bočního vstupu do tělecvičny T1 pod schody. Uporzorňujeme skokany, že z důvodu vládních nařízení není možné využívat prostor v budově Tyršova domu - jak šaten, tak WC.

Lekce jsou pro děti navštěvující naše pravidelné lekce zdarma.

Přihlášením dítěte do lekce rodiče čestně prohlašují, že dítě v týdnu konání lekce bylo podrobeno antigennímu testování na průkaz antigenu SARS-CoV-2. Potvrzení o provedeném testu již není třeba dále předkládat fyzicky před zahájením lekce.

Příspěvky

ZDARMA - pro skokany pravidelných kurzů

Trenéři

nezadáni

Kapacita skupiny

20

Zbývající počet míst:

17

Přihláška do kurzu skoků na trampolíně TJ Sokol Kampa

Jméno:
Příjmení:
Rodné číslo:
bez lomítka
Přihlašuji se jako:
Telefonní číslo:
E-mail:
Bydliště - ulice a č.p.
Bydliště - obec
Bydliště - PSČ
Kurz:Venkovní lekce - děti čtvrtek
Poznámky:
Přepište prosím číselný kód z obrázku:

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák