Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityVítáme nové trenérky! :)

Vítáme nové trenérky! :)

Během prázdnin jsme se intenzivně věnovali náboru a školení nových trenérů. S radostí vám tak představujeme šestici nováčků, které od září můžete vídat u našich nejmenších skokánků :)

 

Jana Vršovská

Jana začínala v oddíle skoků do vody, nejprve jako závodník, později jako trenér a rozhodčí III. třídy. Má pedagogické vzdělání, absolvovala řadu kurzů na FTVS zaměřených na rozvoj pohybových schopností a dovedností dětí. Je trenérem plavání III. třídy. Učit děti skákat (ať už na suchu nebo na vodě) ji zkrátka baví :)

Denisa Bartůňková

Denisa „vyrostla“ v tělocvičně. Od mala se věnuje sportovnímu aerobiku. S kamarádkou Verčou Sosnovcovou vedla dětské kurzy aerobiku v Sedlčanech. Přes léto šplhá po stromech, protože je instruktor lanových překážek v lanovém parku a nedávno také propadla kouzlu dračích lodí. Na nové dětičky a dětské kurzy na trampolíně se moc těší. Když zrovna nesportuje, sedí za počítačem a píše články, protože studuje publicistiku. 

Veronika Sosnovcová

Verča je studentka FTVS. Celý svůj život se věnuje sportu. Od malička cvičí sportovní aerobik na vrcholové úrovni. V tomto sportu také vedla několik školních kroužků. Přes zimu učí děti lyžovat a ráda tráví čas také na vodě na dračí lodi. Během prázdnin rozšířila svůj sportovní záběr o trampolínu a připojila se k našemu týmu.

Martina Mourková

Martina si cestu k trampolínám také našla přes skoky do vody a postupně k trampolínám přivedla i své děti, které už za náš oddíl úspěšně závodí. Má ekonomické vzdělání a pracuje v bankovnictví. Nicméně pro trampolíny se nadchla, a nyní by své nadšení ráda předávala dál. Je velmi trpělivá a přátelská a už se na naše nejmenší skokany moc těší.

Petra Císařová

Petra je profesí účetní, ale její celoživotní láskou a vášní je tanec. Působila v několika pražských amatérských souborech. Nyní je na rodičovské dovolené, ale už se moc těší, že si k nám bude pravidelně odskakovat na hodiny pro nejmenší skokánky.  Petra je přátelská, veselá, má ráda děti a do všeho jde naplno a s nadšením :-) 

Kristýna Herejtová

Kristýna má vystudovanou střední pedagogickou školu, pracovala ve školce, nyní jako profesionální chůva hlídá a doučuje děti. Její celoživotní vášní je však pohyb, zejména tanec. V minulosti se závodně věnovala show, jazz a modernímu tanci a reprezentovala ČR u nás i ve světe. Působila v mnoha tanečních souborech, např. TS Emotion, Freak D.C. či Comtemporary Theatre. Vedla pohybově taneční hodiny pro děti předškolního a školního věku. S radostí se stává naším lektorem a těší se na vzájemnou inspiraci přirozenosti a radosti z pohybu, adrenalinu a spontaneity dětí. 

Našim novým trenérkám přejeme, ať se jim u nás líbí a ať jim kampáci dělají stejnou radost jako nám :) 

Pavlína a Berda

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák