Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityZačátek nového pololetí

Začátek nového pololetí

Vážení rodiče, milí skokani,

 

rádi bychom Vás informovali, že všechny naše kurzy trampolín budou v běhu od 1.9.2021.

I pro tuto sezónu bychom Vás chtěli moc poprosit o pomoc s dodržováním základních pravidel - mytí a desinfekce rukou před tréninkem, nošení respirátorů ve společných prostorách Tyršova domu, respektování prostoru tělocvičny, která je vyhrazena jednotlivé tréninkové skupině a opuštění prostoru tělocvičny rodiči po předání dítěte jeho trenérům.

Pro skokany starší 6ti let je třeba dodržet jednu ze tří podmínek pro vstup do tělocvičny - očkování s platností minimálně 14 dní po poslední dávce očkovacího schématu dané vakcíny, ochranná lhůta po prodělání onemocnění COVID-19 či platný test na SARS-CoV-2.

Pro naše dětské skokany bude oddílem akceptováno též školní testování a rodič vysláním dítěte na lekci čestně prohlašuje, že jeho dítě splňuje jednu ze tří výše uvedených podmínek pro účast na organizovaných volnočasových aktivitách. V případě dospělých skokanů bude vyžadováno na první lekci potvrzení o provedeném očkování, či platný test na každé lekci před jejím začátkem. 

Prosíme všechny naše skokany o ověření, že obdrželi potvrzující e-mail o zařazení a úhradě svého kurzu. Neregistrovaní skokani bohužel z kapacitních a bezpečnostních důvodů nemohou být do lekce vpuštěni.

Pro nováčky připojujeme pár informací o první lekci a co si s sebou donést - http://www.trampolinypraha.cz/deti-a-dospeli/.

Mnohokrát děkujeme za spolupráci!

 

S pozdravem, Tým Trampolíny Praha

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák