Trampolíny Praha

Titulní stranaZávodykalendář 2017

kalendář 2017

 

Tučně a červeně označené závody jsou POVINNÉ!!!
Sportovní kalendář 2017
Datum
Akce
Místo
Účast
únor
18. - 19.2.
Výcvikový tábor JME 2018 I. a synchrony
Liberec
roč. 2001 - 2004 + JUN a SEN
březen
5.3. (ne)
Závod o libereckého skokana
Liberec
oddíly - levelové sestavy
10. - 12.3.
Školení rozhodčích na OH cyklus 2017 - 2020
Litoměřice
rozhodčí
17. - 19.3.
22. Flower Cup
Aalsmer, NED
oddíly - výběr
24. - 26.3.
Školení rozhodčích na OH cyklus 2017 - 2020
Rožnov p. R.
rozhodčí
duben
1.4.
Skokan Odolky
Odolena Voda
oddíly - levelové sestavy
7. - 8.4.
GymCity Open
Cottbus, GER
oddíly - výběr
22.4.
1. Český + Žákovský pohár 
Litoměřice
oddíly
23.4.
25. Litoměřický Kalich
Litoměřice
oddíly - levelové sestavy
29.4
2. Český + Žákovský pohár 
Dolní Bečva
oddíly
květen
6. - 7.5.
Výcvikový tábor JME 2018 II.
Liberec
reprezentace JUN, YOUTH
20.5.
3. Český + Žákovský pohár 
Odolena Voda
oddíly
21.5.
Přebor Čech
Odolena Voda
oddíly
červen
2. - 4.6.
Výcvikový tábor JME 2018 III.
Cottbus ?
roč. 2001 - 2004 + JUN a SEN
3.6.
Zlatý Radegast
Rožnov p. R.
 oddíly - žactvo do 16ti let
10. - 11.6.
Juniorské a seniorské mistrovství ČR
Ostrava
oddíly + SG
16. - 18.6.
Utkání CZE - HES
Dvůr Králové n. L.
reprezentace JUN, YOUTH
červenec
 30.7. - 6.8.
UEG kemp
Cascais, POR
nominace KT ČGF
srpen
13.8. - 27.8.
Oddílové soustředění
Komárov
závodníci Kampa
září
9. - 10.9.
Výcvikový tábor JME 2018 IV.
Liberec
roč. 2001 - 2004 + JUN a SEN
16.9.
4. Český + Žákovský pohár
Praha - Kampa
oddíly
17.9.
Přebor Sokola 2017
Praha - Kampa
sokolské oddíly
30.9.
Podzvičinský skokánek
Dvůr Králové
oddíly
říjen
5. - 8.10.
12. Loulé Cup
Loulé, POR
reprezentace JUN
14.10.
45. MZP
Jablonec n. N.
repre SEN, JUN, YOUTH a oddíly
21. - 22.10.
Výcvikový tábor JME 2018 V. před MS a WAG
Liberec
reprezentace MS a WAG
28.10.
6. Alpen Cup
Salzburg, AUT
oddíly - výběr
listopad
4.11.
Mistrovství ČR žactva
Olomouc
oddíly
6. - 13.11.
33. Mistrovství světa
Sofie, BUL
reprezentace SEN
13. - 20.11.
24. Světové hry mládeže
Sofie, BUL
reprezentace WAG
25.11.
5. Český a Žákovský pohár
Liberec
oddíly
26.11.
Mistrovství ČR družstev
Liberec
oddíly
prosinec
     
2.12.
Český závod věkových skupin
Dolní Bečva
oddíly
9.12.
Kontrolní a nominační závod na ME a MEJ 2018
Liberec
oddíly

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák