Trampolíny Praha

Titulní stranaZávodykalendář 2019

kalendář 2019

 

Tučně a červeně označené závody jsou POVINNÉ!!!
Sportovní kalendář 2019
Datum
Akce
Místo
Účast
únor
23. - 24.2.
VT 01
Liberec
repre, tým 2020
březen
16. 3.
Flower cup
Aalsmeer, NED
oddíly
23. - 24.3.
Závod o libereckého skokana I.
Liberec
oddíly
 30.- 31.3.
VT 02
Liberec
repre, tým 2020
duben
6.4.
Přebor Moravy
Olomouc
oddíly
6. - 7.4.
Školení trenérů III. třídy - teoretická část
Praha - Kampa
oddíly
13. - 14.4.
Školení trenérů III. třídy - praktická část 
Praha - Kampa
oddíly
19. - 21.4.
Workshop žactvo
Liberec/Odolena V.
oddíly
20. - 21.4.
Světový pohár
Minsk, BLR
repre SEN
27.4.
1. Pohárový závod
Litoměřice
oddíly
28.4.
Litoměřický Kalich
Litoměřice
oddíly
květen
11.5.
ČR - Hessensko
Liberec
repre JUN, YOU FIG B
18.5.
2. Pohárový závod
Odolena Voda
oddíly
19.5.
Přebor Čech
Odolena Voda
oddíly
25. - 26.4.
VT 03
Liberec
repre, tým 2020
červen
1.6.
3. Pohárový závod
Praha - Žižkov
oddíly
8.6.
Český závod věkových skupin
Dvůr Králové
oddíly
9.6.
Juniorské a seniorské mistrovství ČR
Dvůr Králové
oddíly
14. - 16.6.
GymCity Open
Cottbus, GER
oddíly
24. - 25. 6.
2. Evropské hry
Minsk, BLR
kvalifikace UEG
25. - 27.6.
Letní olympiáda dětí a mládeže
Liberec
kraje
červenec
 21. - 27.7.
UEG kemp
 
nominace KT ČGF
srpen
?
Oddílové soustředění
Komárov
závodníci Kampa
září
7. - 8.9.
VT 04
Liberec
repre, tým 2020, MS, WAG
20. - 22.9.
Workshop žactvo
Olomouc
oddíly
21. - 22.9.
Světový pohár
Chabarovsk, RUS
repre SEN
28.9.
4. Pohárový závod
Dolní Bečva
oddíly
říjen
4. - 6.10.
Ciudad de Valladolid
Valladolid, ESP
repre JUN
5. - 6.10.
Závod Světového poháru 
Valladolid, ESP
repre SEN
5.10.
Podzvičínský skokánek
Dvůr Králové
oddíly
11. - 12.10.
46. MZP
Jablonec n. N.
repre SEN, JUN, YOUTH a oddíly
19. - 20.10.
VT 05
Liberec
repre, tým 2020, MS, WAG
listopad
2.11.
Alpen cup
Salzburg, AUT
oddíly
9.11.
5. Pohárový závod
Liberec
oddíly
10.11.
Mistrovství ČR družstev
Liberec
oddíly
23.11.
Žákovské mistrovství ČR
Olomouc
oddíly
29.11.-1.12
Mistrovství světa
Tokio, JPN
repre SEN
30.11.-1.12
Závod o libereckého skokana II.
Liberec
oddíly
prosinec
     
5. - 8.12.
Světové hry mládeže
Tokio, JPN
repre WAG

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák