Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityInformace k nadcházející sezóně

Informace k nadcházející sezóně

Milí skokani, vážení rodiče, 

zápis do kurzů pro nadcházející sezónu se blíží! Přihlašování pro stávající skokany bude probíhat od 1.8.2023 - do kurzu budete zapsáni po uhrazení členského příspěvku. Jelikož došlo ke změnám našeho tréninkového rozvrhu, můžete se zaspsat do vámi libovolně vybraného kurzu. Předchozí docházka do dané lekce tedy, oproti minulým sezónám, není podmínkou pro přednostní přihlášení. Zapsání do kurzu je provedeno vypněním přihlášky do lekce (i pokud jste v sezóně minulé navštěvovali stejnou tréninkovou skupinu) a úhradou členských příspěvků. Pořadí zápisu skokanů do kurzu je dáno termínem přijetí členských příspěvků. 

Pro nové členy oddílu bude přihlašování do lekcí spuštěno 15.8.2023 (dle volných kapacit v lekcích) - je třeba též vyplnit přihlašovací formulář do kurzu na webovém rozvrhu do vámi vybrané lekce.

Aktuální výši příspěvků pro vámi vybranou lekci naleznete v popisku každého kurzu (cena oddílových příspěvků pro závodní složky je taktéž uvedena v detailních informacích o vaší tréninkové skupině na webovém rozvrhu, neodráží tak počet tréninků, které se rozhodnete navštěvovat). Přehledně pak výši členských příspěvků uvádíme také zde: http://www.trampolinypraha.cz/zakladni-informace/. I nadále zachováváme poskytování slev při návštěvě více lekcí týdně a pro rodinné příslušníky žijící v jedné domácnosti.

Nyní vám přejeme krásné prázdniny. 

Tým trampolín TJ Sokol Kampa

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák