Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualitySpuštěno přihlašování na nové pololetí - podzim 2019

Spuštěno přihlašování na nové pololetí - podzim 2019

Vážení rodiče, milí skokani, 
 
stejně jako každý rok bylo dnešním dnem spuštěno přihlašování na další pololetí. Díky velkým změnám v koncepci rozvrhu na nadcházející sezónu však není první vlna přihlašování vyhrazena skokanům, kteří daný kurz v minulosti navštěvovali, ale již nyní se může každý skokan přihlásit do lekce, která přesně vyhovuje jeho požadavkům. Přihlásit se samozřejmě můžete i do lekce, kterou jste již minulé pololetí navštěvovali. V obou případech vás však prosíme o vyplněnění nového registračního formuláře, který je podmínkou zápisu do všech lekcí.
 
Upravili jsme pro vás i grafickou formu rozvrhu. Nově světlejší odstín dané barvy označuje lekce pro začátečníky, tmavší odstín pak lekce pro pokročilé.  V úvodním náhledu vidíte počet míst v kurzu a aktuální zaplněnost. Pokud jsou v kurzu ještě volná místa, je kurz i výrazněji barevně označen.  
 
V souvislosti s přijetím opatření GDPR, je nutné, abychom od všech skokanů /jejich zákonných zástupců měli potvrzený souhlas se zpracováním osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů součástí přihlášky do kurzu. 
 
Od 1. 8. 2018 již na našich stránkách nejsou zveřejněna jména skokanů zapsaných do kurzu ani informace o přijatých platbách. Potvrzení o zápisu do kurzu vám po obdržení platby dojde na Váš registrovaný email.
 
Další změna se týká našich závodních složek,  kdy cena členských příspěvků se nově liší dle počtu tréninků týdně. Výše členských příspěvků je upravena nejen v popisku vaší závodní skupinky, ale naleznete ji též na našich stránkách v sekci Příspěvky a info - společně s číslem účtu, na který můžete příspěvek zaslat.
 
V případě jakýkoliv dotazů, se nám neváhejte ozvat. Rádi Vám se vším pomůžeme.
 
S pozdravem, Tým Trampolíny Praha
Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák