Trampolíny Praha

Titulní stranaTréninkyTréninkový rozvrhVenkovní lekce

Tréninkový rozvrh

Seznam kurzů

Venkovní lekce

čt 16:45 - 17:45

Věk

neomezeno

Popis

Venkovní lekce

Oblíbené hodiny venkovních aktivit. Lekce jsou určeny všem členům oddílu a zaměřují se na rozvoj všeobecné zdatnosti a kompenzaci tréninků na trampolíně.

Délka venkovního tréninku je 60 minut, maximální kapacita 20 skokanů. Hodiny jsou určeny všem našim členům z pravidelných kurzů. 

Venkovní lekce odstartují ve čtvrtek 23. 3. 2023 a budou pravidelně probíhat ve čtvrtek v čase od 16:45 do 17:45 hod.

Kurzovné: pro členy oddílu hradící oddílové příspěvky již bez doplatku.

Tréninky se budou konat v areálu parku Kampa, sraz s trenérem pak proběhne na parkovišti v areálu Tyršova domu - u bočního vstupu do tělecvičny T1 pod schody. Skokani mohou využívat prostor v budově Tyršova domu - jak šaten, tak WC. 

Rezervace, prosím, provádějte přes náš webový rozvrh: http://www.trampolinypraha.cz/treninkovy-rozvrh/ vždy na právě probíhající týden, s minimálně 24 hodinovým předstihem. Vyplněním přihláškového formuláře do hodiny "Venkovní lekce" si rezervujete své místo na tréninku. Do poznámky pak uveďte datum Vaší rezervace. Přihlašování je spuštěno vždy na právě probíhající týden. Poslední den v týdnu se skončené rezervace ze systému odstraní a bude možné přihlašovat děti na nadcházející týden. Do každé lekce se tedy přihlašujete JEDNITLIVĚ. 

V případě nepříznivého počasí budou zájemci o venkovní lekci informováni o jejím zrušení. Prosím, zohledněte aktuální předpověď počasí při přípravě oděvu na trénink - doporučujeme nepromokavé sportovní pevné boty, funkční sportovní úbor, případně více vrstev teplejšího oblečení.

 Osobní vzkaz trenérek pro tuto skupinu: Budeme se na Vás těšit!

Příspěvky

-

Trenéři

nezadáni

Kapacita skupiny

neomezeno

Zbývající počet míst:

20

Přihláška do kurzu skoků na trampolíně TJ Sokol Kampa

Jméno:
Příjmení:
Rodné číslo:
bez lomítka
Přihlašuji se jako:
Telefonní číslo:
E-mail:
Bydliště - obec
Bydliště - ulice a č.p.
Kurz:Venkovní lekce
Poznámky:
Přepište prosím číselný kód z obrázku:

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák