Trampolíny Praha

Titulní stranaKroužky dramatické výchovy Dramaťáček

Kroužky dramatické výchovy Dramaťáček

Vážení rodiče, milí skokani,

rádi bychom Vám oznámili, že nově pro děti ve věku 6-14 let otevíráme kurzy dramatické výchovy. Hlavní Náplň kurzů představují cvičení a improvizace zaměřené na podporu fantazie a vzájemné spolupráce skrze vlastní prožitek. Formou hry dochází k přirozenému rozvoji uměleckých vloh a vyjadřovacích schopností.

Lektorka mladších dětí - Sára je studentkou alternativního a loutkového herectví na DAMU. Záměrem lektorky Sáry je vytvořit ve svých hodinách prostor, ve kterém se děti potkávají, učí se na sebe reagovat a být k sobě vzájemně citlivé. Svět, ve kterém mohou rozvíjet představivost a kreativitu hrou. Kde mohou nastoupit do kosmické lodi, brodit se písečnou pouští, vařit dort z věcí, co najdou v penálu, nebo stavět pirátské lodě. Skrze četbu se děti budou společně seznamovat s dětskou literaturou. Dojde i na krátké improvizované "scénky" a vytváření vlastních loutek, obrázků a příběhů. 

Lekce pro starší děti vede lektorka a absolventka činohry DAMU - Zuzana Novotná. Zuzka se od devíti let věnuje divadlu, zpěvu a jevištnímu pohybu. V osmnácti letech absolvovala dabingový kurz a od té doby i aktivně dabuje.

Přihlásit své děti do oddílu můžete ZDE

 

 
 

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák