Trampolíny Praha

Titulní stranaAktualityPříměstský tábor Hopík 2024 - Přihlašování zahájeno

Příměstský tábor Hopík 2024 - Přihlašování zahájeno

Vážení rodiče a milí skokani,

srdečně Vás zveme na již 11. ročník našeho příměstského tábora HOPÍK. Letos proběhne pouze jeden turnus tábora, a to ve dnech 15. - 19. 7. 2024. Děti se mohou těšit na netradiční sportovní vyžití, kamarádskou atmosféru a na odpolední vycházky po památkách Prahy 1 s překvapením. Hlavní náplní bude pohyb, sportovní hry a především - skákání na sportovní trampolíně pod vedením našich zkušených a kvalifikovaných trenérů. Dětem bude k dispozici všech osm závodních trampolín. Celý týden se pak ponese v duchu celotáborové hry.

termín:      15. - 19. 7. 2024
kapacita:   40 dětí
věk dětí:   5-15 let

počet trénérů: 6 

Přihlásit se můžete zdehttp://www.trampolinypraha.cz/letni-primestsky-tabor-hopik/primestsky-letni-tabor-hopik-2024.html

Na příměstském táboře se o Vaše děti postarají:

Janek Vrba - je jedním z našich nejoblíbenějších trenérů jak u dětí, tak dospělých. Sám má mnoho závodních zkušeností i úspěchů. A s nadšením připravuje i své skokany na jejich často první závody.

 

Gabča Hodanová - je již naší velmi zkušenou trenérkou. Trenérka Gabča vede lekce všech věkových skupin - od nejmenších dětí předškolního věku po dospělé. Jelikož sama je bývalou závodnicí, pečlivě dbá zejména na správné provedení prvků a techniku.

 

Anet Darjaninová - velmi oblíbená trenérka dětských lekcí, kterou zejména naši nejmenší skokánci doslova milují. S Anet se děti pobaví nejen při sportovních, ale i výtvarných aktivitách.

 

Mája Křivánková - od malička nadšená gymnastka, milá trenérka, která se stará o gymnastickou průpravu našich závodníků hravou formou.

 

David Pilpach - ačkoliv se řadí mezi naše mladší trenéry, má již bohaté zkušenosti s trénováním všech věkových kategorií. David oplývá vlídným, trpělivým a velmi přátelským přístupem ke všem skokanům.

Denča Lichtágová - organizačně nadaná trenérka, která má dlouholeté závodní zkušenosti. Pod jejím dohledem prožijí děti mnoho zábavy a originálních her.

Míša Hřibová - naše nová trenérská posila. Míša je trenérkou III. třídy ve skocích na trampolíně, která se specializuje zejména na tréninky našich nejmenších věkových kategorií. Děti z Míšiných lekcí odchází vždy nadšené a s úsměvem!

Program: 

8:00 - 8:30          Příchod

8:30 - 9:00          Uvítací kolečko, představení denního programu  

9:00 - 11:30        Dopolední program - sportovní aktivity, hry, denně trampolíny

11:30 - 13:00      Oběd a siesta

13:00 - 15:00      Celotáborová hra

15:00 - 16:30      Trampolína, ostatní sporty

16:30                    Odchod

 

Strava:

Bude zajištěna po celý průběh tábora.

 

Cena: 

4 000 Kč za osobu na týden, Vaše místo je potvrzeno zasláním částky na účet. Cena zahrnuje kompletní stravu v průběhu tábora. 

 

V případě jakýkoliv dotazů se prosím ozvěte na níže uvedený kontakt.

e-mail: provoz@trampolinypraha.cz
 

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák